top of page

Hizmetler

Gülnar Sultan Taş Konak‘da en büyük amacımız, size evinizden uzak olduğunuzu unutturmak.  Gülnar Sultan Taş Konağın her köşesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmenizi istiyoruz. Sağladığımız hizmetlerle size özel bir deneyim yaşatmak en önemli farkımız ve ayrıcalığımız olacak.

 

Güleryüzümüz, samimi ve sıcak yaşam alanlarımızın yanı sıra sizi evinizde hissettirebilmek için evcil hayvanlarınızı da Gülnar Sultan Taş Konak‘da misafir etmek istiyoruz.

Gülnar Sultan Taş Konak‘da ''Oda ve Kahvaltı'' olarak servis veriyoruz. Günün içerisinde atıştırmalık menümüzden ekstra ücret karşılığında sipariş verebilirsiniz. Akşam yemeklerimizde şefin menüsü olarak hizmet veriyoruz. Bu sebeple özel diet ihtiyaçalarınızı önceden bildirmeniz şefin menüyü revize edebilmesi için önem arz etmektedir.

 

Keyifli sohbetlerin eşlik edeceği uzun yemek masamızdaki akşam yemekleri ise sizin için çok önemli bir deneyim olacak. Bütün misafirlerimizi tek bir masa etrafında toplayarak Gülnar Sultan'ın samimi ve sıcak ortamını pekiştirmek, misafirlerimize de bunu hissettirmek bizi çok mutlu ediyor.

Doğanın ortasında, yemyeşil bir ortamda birkaç gün bile olsa yaşayabilmenin ayrıcalığını size hissettirmek istiyoruz. Bu yüzden yiyeceğiniz sebzelerin, meyvelerin hepsi bahçemizden. Zeytinlerimiz, zeytinyağlarımız zeytin ağaçlarımızdan. Yumurtalarımız tamamen organik, kendi tavuklarımızdan. Gerçek anlamda doğayla bütünleşen, ekolojik bir yaşam sizi bekliyor.

bottom of page